Hromadné SMS

Sú vhodné na informačné kampane rôzneho typu. Od promovania nového produktu, cez informácie o zľavách či o rôznych promo aktivitách až po zasielanie info o odstavení elektrickej energie vo Vašej ulici….

Hromadné SMS môžete posielať tak do sietí slovenských operátorov ako aj do zahraničia.

Odosielateľom správy je Vaša spoločnosť, teda môže byť uvedené meno spoločnosti ako odosielateľ, čo podporuje dôveryhodnosť informačnej SMS, zvyšuje povedomie o značke a prehľadnosť.

Pretože sa na nás môžete spoľahnúť, tak ako stovky našich klientov a partnerov. Naše skúsenosti navyše pomôžu mnohonásobne zefektívniť Vaše SMS kampane. Je dôležité nepodceňovať správnu formuláciu textu SMS a čas odoslania SMS, môže to zvýšiť responzivitu kampane až o 50%. Radi Vám v rámci našich služieb poradíme s nastavením Vašich SMS kampaní.

Pre všetky subjekty (firmy, mestá a obce, spoločenské organizácie, kluby…), ktoré majú vlastnú databázu kontaktov a potrebujú odovzdať informáciu. infoSMS majú vysoký Call to Action potenciál, preto sú skvelým kanálom pre aktuálne, časovo alebo inak obmedzené ponuky, akcie, eventy alebo iné aktivity, ktoré sa dejú v reálnom čase, nie o mesiac či dva, ale teraz!

Môžete do nich vložiť webový link alebo telefónne číslo.

Pripojte sa k nám cez naše API rozhranie a manažujte Vaše rozsevy z pohodlia Vášho CRM systému. 

Ak je takéto profi riešenie pre Vás zbytočné ponúkame aj iné možnosti cez naše webové rozhranie, resp. riešenia šité na mieru.

Môžete si zakúpiť kredit alebo Vašu spotrebu SMS Vám vyfakturujeme na konci kalendárneho mesiaca.

ViaMobile má pre Vás v spolupráci s mobilnými operátormi databázu viac ako 2 000 000 užívateľov, ktorých môžete osloviť Vaším reklamným posolstvom.

Napíšte nám Vaše požiadavky, pošleme Vám ponuku. 

Posielajte SMS už aj užívateľom appky Viber. K dispozícií máte až 1000 znakov na oslovenie Vášho užívateľa s možnosťou vloženia hyperlinku alebo obrázka. Radi Vám poskytneme viac informácií, neváhajte nás kontaktovať.

Ako postupujeme?

Scroll to Top